تهیه بلیط هواپیما برای سفر با هدف های متفاوت

شرکت‌های هواپیمایی معمولاً برای پروازهایشان به فرودگاه های کمتر شناخته شده نرخ ارزان تری دارند. بنابراین اگر بلیط‌های فرودگاه مقصدتان خیلی گران است فرودگاه های نزدیک و کوچک تر را هم چک کنید.

 ترکیب های مختلف را امتحان کنید

خرید یک پرواز مستقیم به مقصدتان شاید گران‌ترین بلیط را برای شما رقم بزند به طور مثال برای بلیط هواپیما استانبول اگر می خواهید در خرج کردن پولتان صرفه جویی کنید، مسیرهای جایگزین را که ممکن است یک یا دو توقف در طول سفرتان داشته باشند انتخاب کنید. برخی اوقات خریدن پروازهای یک طرفه در روزهای مختلف به سمت مقصدتان می تواند ارزان تر از پروازهای پشت سر هم تمام شود. من همیشه پروازهایی با دو توقف در مسیر به جای یک توقف را چک می کنم که اگر ارزان تر بود آن‌ها را انتخاب کنم و در زمان توقف هم شاید مقصدی جدید در سفرم تجربه کنم. تاریخ بازگشت تان را نمی دانید؟ عموماً پروازهای مستقیم گران‌تر از پروازهای رفت و برگشت هستند. اگر تاریخ بازگشت تان را نمی دانید یک بلیط رفت برگشت بگیرید و از ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلاری که صرفه جویی کرده اید برای عوض کردن تاریخ برگشتتان استفاده کنید. توصیه‌ای مفید: اگر می خواهید دو بلیط در روزهای متفاوت بگیرید سعی کنید هر دو پرواز را با یک بلیط بگیرید حتی اگر بلیط تان رفت وبرگشت نیست. این موضوع می تواند در رزرو هتل شما و کاهش هزینه های شما مفید باشد.

هزینه های مازاد را در نظر بگیرید

قبل از خرید کردن مطمئن شوید تمام هزینه های مازاد درنظر گرفته شده باشد. یکی از مواردی که می توان آن را در نظر گرفت این است که برخی شرکت‌های هواپیمایی علاوه بر فروش بلیط هواپیما اقدام به فروش بلیط قطار می کنند. این موضوع می تواند به صورت پکیجی برای یک سفر در نظر گرفته شود. همچنین برخی دیگر از شرکت های هواپیمایی مبالغ اندکی را برای خدمات اضافی مانند صندلی‌های به خصوص، وعده های غذایی، چمدان، فضای اضافی برای پا و چیزهای دیگر به مبلغ اصلی اضافه می‌کنند. برای مثال اگر ایرلاین الف بلیطی را با قیمت ۱۵۰ دلاری و ایرلاین با همان بلیط را با قیمت ۲۰۰ دلار می فروشد، اما شما خرید صندلی ها و چک کردن چمدان‌ها را از ایرلاین الف انجام دادید. شما در انتها باید نسبت به ایرلاین های دیگر مبلغ بیشتری را پرداخت کنید. این موضوع می تواند برای ترنسفر شما از فرودگاه نیز لحاظ شود. اما مطلبی که در این بین وجود دارد برخی از مسافران علاقه به سفر با اتوبوس دارند که این موضوع نیز در شرکت فراهم شده است برای تهیه بلیط اتوبوس می توانید از سایت ما استفاده کنید.

لیست اشیای ممنوعه در پرواز

برای رعایت اصول ایمنی و امنیتی، محدودیت‌هایی برای حمل بعضی از اشیا توسط مسافران وجود دارد. ورود اشیای زیر به هواپیما، هم در بخش بار و هم کابین ممنوع است:

– انواع مواد آتش‌زا، منفجره و سریع‌الاشتعال

– انواع کپسول و اسپری‌های شیمیاییِ تحت فشار مانند گاز اشک آور، بیهوش کننده، دفاع شخصی و گاز مایع

– انواع مواد اسیدی و خورنده مانند اسید، سرکه و…

همراه بردن وسایل زیر به داخل کابین هواپیما ممنوع است:

– انواع سلاح‌های گرم شامل سلاح‌های نظامی، شکاری و ساچمه‌زن

– انواع فشنگ جنگی، شکاری و ورزشی

– انواع اشیا و ابزار برنده مانند تیغ موکت‌بری، بطری، شیشه، چاقو، دشنه، قیچی، ناخن‌گیر، تیغ جراحی، پنجه‌بوکس، تیغ تراشی و اشیای مشابه

– انواع ابزار مانند پیچ گوشتی، آچار، چکش، سیم، طناب و…

– انواع اسلحه‌های اسباب‌بازی که شبیه اسلحه‌ی واقعی باشند.

 

منبع : خرید اینترنتی بلیط هواپیما تیک بان

برچسب ها: خرید بلیط هواپیما , بلیط خارجی ارزان قیمت , خرید بلیط هواپیما اینترنتی از تیک بان , بلیط هواپیما ارزان , بلیط ارزان استانبول , بلیط هواپیما کیش , بلیط هواپیما استانبول , رزرو هتل , بلیط قطار , بلیط اتوبوس ,

[ بازدید : 12 ]

[ يکشنبه 27 خرداد 1397 ] 14:58 ] [ رضا رمضانی ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو تعمیر تلویزیون
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]